Annyira elijesztett mindenkit az előző posztom címe, hogy csupán egyetlen egy olvasás volt. Bátor ember!
Pedig egy rejtvény, pontosabban egy rovásszám felismerő küldetésre hívtalak benne.
Hát igen. Ez a szó csak egy dolgot jelent: büszkeség. Ne féljetek a szavaktól!
Tudjátok aki a szavaktól fél, az fél a jelentéstől is. Miért félünk?
Átnevezni dolgokat az nem a mi fajtánk szokása. Attól az még az marad, ami.
Bátor őseink voltak. Igaz harcosok. Harcosok leszármazottai holmi szavaktól tartanak?
Nincs mitől félnünk! Ha összetartunk Jézus tanításait követjük és megmaradunk a stabil több ezer éves értékrendünknél. Ne engedjük hogy a LELKÜNKBE beférkőzzön bármi más.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Nincs moderáció, csak nem adok esélyt az egymásról puskázásnak.