Katolikusként elfogadom ugyan az emberek ilyetén másságát, de nem támogatom.
A katekizmusból mutatok néhány bekezdést, ami ezzel a témával kapcsolatos.
A bekezdéseket rovás számokkal írtam le.
A bekezdéseket rovás számokkal írtam le.
Kicsit faragtam ma.
Sajnos az első képen nem sikerült olyan jól, nagyon tűzött a nap, szinte vakon fényképeztem.
A második már a négy fal között készült. Jobban látszanak a jelek.
Meg tudod fejteni mit írtam?
A telómon új applikációt kezdtem használni, csupán a rovás miatt.
Az app nem kifejezetten azért készült, hogy rovásos szövegeket lehessen bele firkálni, de tökéletesen megfelel a célnak.
Nagyon jó kis alkalmazás.
Az applikáció neve DrawNote. Tökingyenes.
Sokat gondolkodtam mi legyen a felirat. Végül az egyik szentkúti éneket választottam.
Az összerovás alkalmazása nagyon fontos összetevője, másként nem is férne ki a szöveg, sőt, így is egyszerűsitenem kellett és egy picit a szövegen alakítottam is. Épp hogy.
Nem akarok semmit elkapkodni.
Megpróbáltam feloldani azt a jelsort amivel sokan próbálkoznak. Hogy mi értelme a megfejtésemnek nem tudom. Jelen csekély tudásommal nekem így logikus.