Hagyományos családmodellben élek és a gyermekeimet is ebben a szellemben neveltem. Nem gondolom, hogy ezt lehetne másként. Katolikusként elfogadom ugyan az emberek ilyetén másságát, de nem támogatom. A katekizmusból mutatok néhány bekezdést, ami ezzel a témával kapcsolatos.